I i II RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W LISOVIE NA SŁOWACJI 27/ ...

Wspaniałe zawody enduro na wysokim poziomie. Super organizacja, bardzo wymagajaca trasa i duza ilośc zawodników. Rywalizacja i ukończenie ich z dobrymi wynikami dały nam bardzo duża satysfakcje. wyniki : (...)

czytaj więcej

KALENDARZ SPORTÓW MOTOCYKLOWYCH NA ROK 2019 ...

kalendarz___prezydium_zg_pzm_25.01.2019__28_stycznia_2019   https://calendar.fim.ch/calendar/3825 – SUPER ENDURO MISTRZOSTWA ŚWIATA   https://calendar.fim.ch/calendar/3822 – ENDURO MISTRZOSTWA ŚWIATA   https://calendar.fim.ch/calendar/3816–  ISDE SIX DAYS PORTUGAL

czytaj więcej

IX I X RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W KIELCACH Z FINAŁOWĄ RUN ...

Enduro w Górach Świętokrzyskich jak zawsze dobrze zorganizowane, trasa 50 km wraz z próbą enduro 12 min i próba enduro 6 min,  4 okrążenia po 50 km i 2 próby specjalne na każdym okrążeniu – w sumie 8 godz jazdy na motocyklu każdego dnia,  była to najtrudniejsza runda w Polsce w tym roku (...)

czytaj więcej

ENDURO SPRINT ZLATE HORY PUCHAR CZECH 14/15.07.2018 ...

  Runda enduro Pucharu Czech w Oparanach, gratulacje dla naszych zawodników Adriana Foitzika #242 za 12 miejsce i Radka Pientka #600 2 miejsce  

czytaj więcej

VII I VIII RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W ROMANÓWCE ...

Długa trasa po siemiatyckich lasach, próba enduro i extreme na Romanówce, próba cross wycofana drugiego dnia na zaoranym pola która wykończyła 10 motocykli i upragnione pierwsze miejsce Dominik Górecki #94 gratki ! – startowali również: Sławomir Mikos #138 – 4 miejsce klasa E1 (...)

czytaj więcej

V i VI RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W MALECHOWIE 14/15.07/201 ...

    Zawody Enduro w Malechowie jak co roku długie i ciężkie dla prawdziwych endurowców, próba cross test na bazie fortu Marian, próba enduro w lesie z podjazdami i konkretnym błotem które zaskoczyło nie jednego zawodnika. GRATULACJE DLA DOMINIKA GÓRECKIEGO #95  ZA ZAJĘCIE II MIESJCA , (...)

czytaj więcej

III i IV RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W WAŁBRZYCHU 16/17.06.2 ...

  Zawody enduro rozgrywane na stadionie Sobięcin, i hałdzie Wiesław w Wałbrzychu, jak co roku dobrze przygotowana trasa i odcinki specjalne. trasa 25 km wraz z test crossem i enduro na każdym kole, zawody rozgrywane w formie enduro sprint, szybkie okrążenie bez miejsca na odpoczynek, nasi (...)

czytaj więcej

IV RUNDA IPONE CROSS COUNTRY GŁUCHOŁAZY 27 MAJA ...

  W minioną niedzielę rozpoczął się wyścig cross country Głuchołazy, wystartowali nasi zawodnicy klubowi. Pogoda dopisała aż za bardzo było strasznie gorąco jak i sucho dużo pyłu i ograniczona widoczność . Trasa była świetnie przygotowana ,dobrze oznaczona nie szło się nigdzie pomylić, nie (...)

czytaj więcej

I i II RUDNDA ENDURO MP i PP W KALISZU POMORSKIM 13-14.05.2018 ...

    Bardzo wymagające zawody w Kaliszu Pomorskim, jedno okrążenie ponad 30 km, pierwszego dnia 5 okrążeń, drugiego 4 okrążenia, odcinki czasowe 12 i 9 min. Trasa bogata w podjazdy, zjazdy i odcinki extreme. Zawodnicy zadowoleni ze swoich rezultatów, w szczególności gratulujemy (...)

czytaj więcej

ENDURO PANORAMA 2018 RUMUNIA ...

ADRIAN FOITZIK #570 SŁAWOMIR MIKOS #594

czytaj więcej

III RUNDA IPONE Cross Country Skrzypiec 29 Kwietnia ...

https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/IPONE/III-Runda/e_2407  

czytaj więcej

II RUNDA IPONE Cross Country , Górki 15 kwietnia ...

  https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/IPONE/II-Runda/e_2392

czytaj więcej