IV RUNDA IPONE CROSS COUNTRY GŁUCHOŁAZY 27 MAJA ...

  W minioną niedzielę rozpoczął się wyścig cross country Głuchołazy, wystartowali nasi zawodnicy klubowi. Pogoda dopisała aż za bardzo było strasznie gorąco jak i sucho dużo pyłu i ograniczona widoczność . Trasa była świetnie przygotowana ,dobrze oznaczona nie szło się nigdzie pomylić, nie (...)

czytaj więcej

I i II RUDNDA ENDURO MP i PP W KALISZU POMORSKIM 13-14.05.2018 ...

    Bardzo wymagające zawody w Kaliszu Pomorskim, jedno okrążenie ponad 30 km, pierwszego dnia 5 okrążeń, drugiego 4 okrążenia, odcinki czasowe 12 i 9 min. Trasa bogata w podjazdy, zjazdy i odcinki extreme. Zawodnicy zadowoleni ze swoich rezultatów, w szczególności gratulujemy (...)

czytaj więcej

III RUNDA IPONE Cross Country Skrzypiec 29 Kwietnia ...

https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/IPONE/III-Runda/e_2407  

czytaj więcej

II RUNDA IPONE Cross Country , Górki 15 kwietnia ...

  https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/IPONE/II-Runda/e_2392

czytaj więcej

ROZPOCZĘCIE SEZONU- NASI ZAWODNICY NA RAJDZIE WIOSNY CC ŚWIĘTOCHŁOWICE ...

  Próba sprzętu i check formy na sezon 2018 podczas rajdu wiosny 8 kwietnia 2018.  Jak w zeszłym roku trasa nie przygotowana do wyprzedzania i spora ilość zawodników. Mocna konkurencja i dużo ścigania.  Gratulujemy naszym zawodnikom.    

czytaj więcej

Licencja klubowa PZM na kolejne lata ...

Miło nam poinformować że nasz klub uzyskał przedłużenie licencji PZM na lata 2018/2021. Zapraszamy do startów w naszych barwach.  

czytaj więcej

Wręczenie tytułów z cyklu Enduro 2016 – Warszawa 15.11.2016 ...

W tym roku mieliśmy zaszczyt wziąć udział w oficjalnym zakończeniu najlepszych zawodników sportu motocyklowego, które odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Nasi zawodnicy ukończyli ten sezon z wieloma sukcesami co dało im miejsce na końcowym podium . Niektórzy z nich otrzymali nowe (...)

czytaj więcej

Cross Country Winów 25.09.2016 ...

Na ostatni trening przed zimową przerwą wybraliśmy się do Winowa. Dla odmiany zawitaliśmy na rajdzie Cross Country. Pogoda dopisała w 100% natomiast trasa okazała się bardzo ciężka pod względem technicznym . Piach, kurz, dziury dały popalić wszystkim. Jednak nasi zawodnicy bardzo dobrze sobie z (...)

czytaj więcej

Enduro Nowy Sącz IX i X Eliminacja MP I PP Enduro 10/11.09.2016 ...

Sezon Enduro zakończyliśmy na podium. Zawodnicy bardzo dobrze poradzili sobie z wyznaczoną trasą. Jak na zawody enduro przystało próby były wymagające jak i zróżnicowane. Trudne podjazdy, zjazdy, błotniste śliskie pułapki oraz temperatura towarzyszyła naszym zawodnikom przez cały rajd. (...)

czytaj więcej

Enduro Malechowo VII i VIII Eliminacja MP i PP Enduro 16/17.07.2016 ...

Krzysztof Nędzka #311 – 5 miejsce klasa Junior MP Radosław Pientka #106 – 2 miejsce klasa E2/E3 PP Patryk Bielec #74- 3 miejsce klasa E2/E3 MP

czytaj więcej