IX I X RUNDA MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI ENDURO W KIELCACH Z FINAŁOWĄ RUNDĄ MISTRZOSTW EUROPY ENDURO 14-16.09.2018

Opublikowano: 26.09.2018 r.

Enduro w Górach Świętokrzyskich jak zawsze dobrze zorganizowane, trasa 50 km wraz z próbą enduro 12 min i próba enduro 6 min,  4 okrążenia po 50 km i 2 próby specjalne na każdym okrążeniu – w sumie 8 godz jazdy na motocyklu każdego dnia,  była to najtrudniejsza runda w Polsce w tym roku rozgrywana również z finałową Rundą mistrzostw Europy Enduro w której startował nasz zawodnik Patryk Bielec #465 i zajął 14 pozycje w mistrzostwach Europy w klasie OVER 250 4T i 3 pozycje w mistrzostwach Polski, startujący na motocyklu marki KTM udostępniony i przygotowany dzięki firmie KTM-SKLEP.PL WOJCIECHOWICZ Z OLSZTYNA.

Tą sama trasę mieli do pokonania również zawodnicy startujący w Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski, wiele zawodników nie ukończyło zawodów, niestety do mety nie dojechał tez nasz zawodnik Sławomir Mikos z powodu defektu motocykla, natomiast junior Dominik Górecki #973 pomimo ciężkich warunków poradził sobie doskonale kończąc zawody na 3 pozycji, i klasyfikacje sezonu na 2 miejscu.